Середньовіччя повертаеться

Кожен рік, наприкінці серпня, на честь Дня Незалежності України, Хмельницький військово-історичний клуб «Воїн» спільно з ДІКЗ«Междибіж» проводять фестиваль «СТАРОДАВНІЙ МЕДЖИБІЖ».

Це грандіозне середньовічне дійство проходить на території меджибізької фортеці з 2003 року. На декілька днів, невеличке містечко Хмельницької області повертається в епоху Середньовіччя.

Сотні закованих в метал воїнів з різних країн їдуть сюди, щоб показати свою майстерність у володінні зброєю, і вибороти перемогу та прихильність прекрасних дам у лицарських поєдинках. Найбільш захоплююче видовище – це масове відтворення середньовічної битви. В той час як чоловіки зайняті військовою справою, прекрасні дами демонструють розкішні вбрання та вміння виконувати середньовічні танці.

Атмосферу свята доповнюють народні майстри, вуличні актори, середньовічна таверна, арбалетний тир, фаєршоу та великий фолк-концерт.
Наприкінці програми на всіх очікує розкішний феєрверк!

Все це тільки маленька частка всього того, що ви можете побачити у нас на фестивалі. Тому гостинно просимо завітати до на 21-24 серпня і на деякий час опинитись у казці і забути про всі проблеми та негаразди.

До ваших послуг комфортабельний готель та приватні садиби, для романтиків – наметове містечко. А для учасників та справжніх екстремалів – історичний табір на території фортеці та замкова вежа, але за умови, що ви відмовитесь від абсолютно любих предметів сучасної. Адже так ви зможете повністю поринути в середньовічну атмосферу фестивалю і відчути себе невід’ємною його часткою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*